Dotacje UE

Nasza skuteczność aplikacyjna wynosi 96%!

Opracowujemy kompletne wnioski

W ramach kompleksowej usługi rozwojowej w zakresie pozyskiwania środków z funduszy unijnych na lata 2014-2020 profesjonalnie przygotowujemy wnioski o dotacje, a także pomagamy w skompletowaniu wszelkich niezbędnych dokumentów. 96% skuteczności aplikacyjnej, którą osiągnęliśmy w zeszłej perspektywie finansowej, jest najlepszym dowodem na to, że będziemy Twoim najlepszym partnerem w drodze ku rozwojowi Twojej firmy. Sporządzenie wniosku to jednak nie wszystko: oferujemy wiele więcej!

Doradzamy najlepsze rozwiązania

W ramach opracowywania wniosku prowadzimy doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszej dla indywidualnego Klienta formy wsparcia. Proces stworzenia wniosku o dotację obejmuje 4 kroki:

Na życzenie Klienta prowadzimy także szkolenia z zakresu realizacji projektów.

Wsparcie przed oraz po otrzymaniu dotacji

Po złożeniu wniosku o dotację wraz z kompletem niezbędnych dokumentów wciąż wspieramy naszych Klientów, reprezentując ich w kontaktach z Instytucjami Pośredniczącymi.

W ramach kompleksowej usługi zarządzania projektem przygotowujemy dodatkowe pisma oraz odpowiadamy w imieniu Klienta na wszelkie pytania ze strony Instytucji Pośredniczących. Po otrzymaniu przez Klienta wsparcia ze środków unijnych dbamy o prawidłowe rozliczenie projektu, jak również pomagamy w przygotowaniach do kontroli. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, poprowadzimy także szkolenia w Twoim projekcie dla beneficjentów ostatecznych.

Napisz do nas

Dziękujęmy, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!