Marketing

Gwarantujemy nie tylko wysoką skuteczność działań, ale także koszty w ryzach.

W ramach oferowanych działań marketingowych specjalizujemy się przede wszystkim w:

  • E-mail marketingu
  • Kreacjach stron internetowych
  • Budowaniu contentu
  • Kreacjach materiałów reklamowych

E-mail marketing

Dysponujemy biznesowymi bazami danych o dużym zakresie, które umożliwiają precyzyjny dobór grupy docelowej. Kampanie budujemy w oparciu o własną platformę marketingu zintegrowanego – isender.pl. Innowacyjny system pozwala na wykorzystanie w jednym miejscu sześciu kanałów komunikacyjnych. Oprócz poczty e-mail są to:  SMS, voice, fax, IM (komunikatory internetowe), a także BT – czyli Bluetooth Marketing. Dotarcie do znaczącej grupy potencjalnych klientów jest nie tylko łatwe i szybkie, ale nie wymaga dużych nakładów finansowych.

Kreacje stron internetowych

Doświadczeni informatycy oraz utalentowani graficy z naszego zespołu tworzą responsywne strony internetowe przyjazne użytkownikom. Łatwa obsługa, przejrzysty interfejs i atrakcyjny design to nasze priorytety. Zależnie od potrzeb i możliwości klienta, oferujemy zarówno tanie proste strony typu „wizytówka online”, jak i rozbudowane serwisy o bogatych funkcjonalnościach. Strona internetowa to często miejsce pierwszego zetknięcia potencjalnego klienta z firmą. Potrafimy zadbać, by to pierwsze wrażenie pracowało na Twoją korzyść, budując profesjonalny i wiarygodny wizerunek.

Budowanie contentu

Mamy świadomość, że dobrze zaprojektowana strona internetowa i atrakcyjne produkty czy usługi, to nie wszystko. Oferujemy również wsparcie w stworzeniu ciekawych, angażujących i przydatnych treści. Tworzymy kontent na strony www, blogi firmowe, do e-mailingów, artykułów sponsorowanych, opracowań, raportów, działań w mediach społecznościowych. Pochylamy się zarówno nad budowaniem wizerunku, zwiększeniem rozpoznawalności marki i produktów, jak i optymalizacją treści pod wyszukiwarki. Dbamy o spójność tworzonych treści z grafiką i elementami interaktywnymi.

Kreacje materiałów reklamowych

W swojej działalności skupiamy się przede wszystkim na marketingu internetowym, mamy jednak również duże doświadczenie w projektowaniu i realizacji tradycyjnych kreacji reklamowych. Zdajemy sobie sprawę, że mimo generalnej tendencji przesunięcia kanałów reklamowych ze świata realnego do wirtualnego, w niektórych branżach tradycyjna reklama wciąż okazuje się skuteczna. Wiele firm korzysta z niej w ramach promocji swojej działalności na targach i różnego rodzaju wydarzeniach branżowych. Tworzone przez nas foldery, ulotki, plakaty, broszury i gadżety reklamowe dzięki ciekawemu designowi spełniają wymogi nowoczesnych kampanii reklamowych, mimo swojej tradycyjnej formy.

 

Napisz do nas

Dziękujęmy, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!