Rozwój i Inwestycje

Wyjątkowo skuteczne wsparcie w rozwoju firm

Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy wspierają w rozwoju firmy z różnych branż. Pomagamy przedsiębiorcom poszerzać zakres działania oraz grono wiernych klientów, co jest kluczowym elementem do osiągnięcia sukcesu.

 

Początki firmy Trustcon sięgają roku 2009, kiedy to narodził się system Isender, ułatwiający przedsiębiorcom podnoszenie jakości oraz skuteczności działań marketingowych. Z czasem rozszerzyliśmy swoje działania o dodatkowe usługi: aplikowanie o dotacje z różnorodnych źródeł, marketing, tworzenie dedykowanych, innowacyjnych systemów IT oraz działalność szkoleniową. Specjalizujemy się zarówno w kreowaniu nowych strategii biznesowych, jak i wdrażaniu sprawdzonych rozwiązań. Współpraca z nami gwarantuje sprawne wypracowanie najlepszego z możliwych modelu działania, a następnie skutecznego wcielenia go w życie.

 

Nasze usługi świadczymy w oparciu o wysokie kompetencje. Dysponujemy szeroką wiedzą i bogatym doświadczeniem. Nieustannie się rozwijamy i udoskonalamy tworzone przez nas narzędzia. Zależy nam na tym, by współpracujący z Trustcon przedsiębiorcy mogli korzystać z najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku.

Na tym się znamy najlepiej:

Szkolenia
Marketing
Dotacje
Projekty IT
Dobór baz B2B i B2C

Struktura naszej firmy

2009
Cały czas się rozwiajmy!
Dział dotacji
Dział szkoleń i rekrutacji
Dział marketingu
Dział IT
Dział kreacji
Potrzeby naszych Klientów ciągle rosną, dlatego też nasza firma nieustannie się rozwija. Budujemy nowe działy i uruchomiamy nowe projekty, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu szybką i kompleksową pomoc w rozwoju działalności.

Napisz do nas

Dziękujęmy, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!