Rozwój i Inwestycje

Wyjątkowo skuteczne wsparcie w rozwoju firm

Początki spółki Trustcon sięgają roku 2009, kiedy wdrożyliśmy system Isender, innowacyjne narzędzie marketingu bezpośredniego. Wraz z rozwojem firmy i wzbogaceniem jej szeregów o kolejnych specjalistów rozszerzyliśmy działalność o dodatkowe obszary: planowanie i wdrażanie kompleksowych strategii marketingowych, pozyskiwanie dotacji z różnorodnych źródeł,  realizację projektów szkoleniowych i doradczych oraz tworzenie dedykowanych systemów IT.

Naszą misją jest wspieranie rozwoju przedsiębiorstw przez dostarczanie wiedzy i nowoczesnych rozwiązań marketingowych oraz pomoc odbiorcom indywidualnym w rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych. Wdrażamy wielowymiarowe przedsięwzięcia biznesowe, których celem jest budowanie przewagi konkurencyjnej naszych klientów. Szkoląc osoby indywidualne, jesteśmy zorientowani na praktyczny wymiar przekazywanej wiedzy i umiejętności oraz przełożenie ich na konkretne korzyści.

Mamy bogate doświadczenie w realizacji projektów szkoleniowych współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach POWER (w poprzedniej perspektywie w ramach POKL). Realizujemy projekty własne oraz przedsięwzięcia naszych klientów. W zakresie wniosków aplikacyjnych pochwalić możemy się 96-procentową skutecznością. Koordynujemy projekty, prowadzimy monitoring, wdrażamy skuteczne kampanie rekrutacyjne, organizujemy i realizujemy szkolenia oraz doradztwo, zapewniamy przeprowadzenie ewaluacji i sprawozdawczości. Bierzemy odpowiedzialność za rezultaty.

Jesteśmy instytucją szkoleniową. Trustcon sp. z o.o. jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.26/0027/2015. Jako partner Polskiego Towarzystwa Informatycznego prowadzimy akredytowany ośrodek ECDL (Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych). W 2017 r. przeprowadziliśmy najwięcej egzaminów ze wszystkich ośrodków w Polsce.

Usługi świadczymy w oparciu o wysokie kompetencje. Nasza wizja zakłada nieustanny rozwój i doskonalenie stosowanych narzędzi. Specjalizujemy się zarówno w kreowaniu nowych strategii biznesowych, jak i wdrażaniu sprawdzonych rozwiązań. Współpraca z nami gwarantuje sprawne wypracowanie najlepszego z możliwych modelu działania, a następnie skuteczne wcielenie go w życie. Kluczowymi wartościami, którymi kierujemy się w pracy są: skuteczność, profesjonalizm, wiarygodność, innowacyjność i współpraca oparta o zaufanie i partnerstwo.

Na tym znamy się najlepiej:

Szkolenia
Marketing
Dotacje
Projekty IT
Dobór baz B2B i B2C

Struktura naszej firmy

2009
Cały czas się rozwiajmy!
Dział dotacji
Dział szkoleń i rekrutacji
Dział marketingu
Dział IT
Dział kreacji
Potrzeby naszych Klientów ciągle rosną, dlatego nasza firma nieustannie się rozwija. Budujemy nowe działy i uruchomiamy nowe projekty, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu szybką i kompleksową pomoc w rozwoju działalności.

Napisz do nas

Dziękujęmy, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!