Projekty IT

Wykorzystaj możliwości technologii informacyjnej i skuteczniej realizuj swoje cele!

Dzięki naszej pomocy firmy mają możliwość znacznie usprawnić proces obsługi Klienta biznesowego oraz szybko, łatwo i skutecznie prowadzić z nim komunikacje. Nasze rozwiązania charakteryzują się wysokim poziomem zabezpieczeń, są proste w obsłudze oraz umożliwiają wygodną pracę, także na urządzeniach mobilnych.

Systemy CRM

Z myślą o firmach z rożnych branż, tworzymy systemy CRM, czyli systemy informatyczne, które automatyzują i tym samym usprawniają procesy pozyskiwania i obsługiwania Klientów oraz komunikacji z nimi. To technologia, dzięki której przedsiębiorcy w jednym miejscu mają dostęp do wszystkich informacji o kontrahentach, partnerach, dostawcach itp. Dzięki takiemu rozwiązaniu w łatwy sposób możemy sprawdzić historię Klienta, przygotować i wysłać ofertę, zarządzać obowiązkami handlowców oraz prowadzić korespondencję.

Systemy bazodanowe

Projektujemy i wdrażamy profesjonalne, dostosowane do potrzeb Klientów systemy bazodanowe, które wspomagają pracę ich przedsiębiorstw. Systemy bazodanowe usprawniają ogólnie pojętą pracę firmy, ułatwiają gromadzenie, przetwarzanie i przepływ informacji pomiędzy pracownikami, przedsiębiorstwem a Klientami oraz firmami partnerskimi. Dzięki tego typu systemom procesy decyzyjne w firmie przebiegają szybko i sprawnie, zwiększa się wydajność, a także znacznie minimalizujemy szanse wystąpienia błędów.

Narzędzia w technologii SAAS

Nasze innowacyjne narzędzia tworzone w oparciu o technologię SAAS pomagają firmom m.in. monitorować i analizować opinie Klientów, a co za tym idzie, szybko reagować na ich potrzeby, dzielić się ze swoimi odbiorcami nowymi informacjami dotyczącymi oferty czy też organizować kampanie marketingowe z wykorzystaniem e-mail marketingu, sms, vms, fax. Nie tylko tworzymy i wdrażamy oprogramowanie SAAS na potrzeby naszych Klientów, ale także zarządzamy nim, aktualizujemy je oraz oferujemy pomoc techniczną. Naszym sztandarowym produktem z tej kategorii jest stale rozwijana, wielokanałowa platforma isender.pl, a także leadfinder.pl.

Napisz do nas

Dziękujęmy, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!