Projekty IT

Wykorzystaj możliwości technologii informacyjnej i skuteczniej realizuj swoje cele!

Wspieramy przedsiębiorców w usprawnianiu procesu obsługi klienta biznesowego i sprawnej komunikacji w tym zakresie. Nasze rozwiązania charakteryzują się wysokim poziomem zabezpieczeń, są proste w obsłudze oraz umożliwiają wygodną pracę (także na urządzeniach mobilnych).

Systemy CRM

Z myślą o firmach z rożnych branż, tworzymy systemy CRM, czyli systemy informatyczne, które automatyzują i tym samym usprawniają procesy pozyskiwania i obsługiwania klientów oraz komunikacji z nimi. To technologia, dzięki której przedsiębiorcy w jednym miejscu mają dostęp do wszystkich informacji o kontrahentach, partnerach, dostawcach itp. mogą sprawdzić historię klienta, przygotować i wysłać ofertę, zarządzać obowiązkami handlowców oraz prowadzić korespondencję.

Systemy bazodanowe

Projektujemy i wdrażamy profesjonalne, dostosowane do potrzeb klientów systemy bazodanowe, które wspomagają pracę ich przedsiębiorstw. Systemy bazodanowe usprawniają ogólnie pojętą pracę firmy, ułatwiają gromadzenie, przetwarzanie i przepływ informacji pomiędzy pracownikami, przedsiębiorstwem a klientami oraz firmami partnerskimi. Systemy bazodanowe usprawniają procesy decyzyjne zwiększają wydajność pracy i minimalizują ryzyko wystąpienia błędów.

Narzędzia w technologii SAAS

Nasze innowacyjne narzędzia tworzone w oparciu o technologię SAAS pomagają firmom monitorować i analizować opinie klientów i szybko reagować na ich potrzeby, jak również dzielić się ze swoimi odbiorcami nowymi informacjami dotyczącymi oferty oraz organizować kampanie marketingowe z wykorzystaniem e-mail marketingu, sms, vms, fax. Nie tylko tworzymy i wdrażamy oprogramowanie SAAS na potrzeby naszych klientów, ale także zarządzamy nim, dokonujemy aktualizacji i zapewniamy pomoc techniczną. Naszym sztandarowym produktem z tej kategorii jest stale rozwijana, wielokanałowa platforma isender.pl, a także leadfinder.pl.

Napisz do nas

Dziękujęmy, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!