Szkolenia

Zamów szkolenie dla siebie lub swojego zespołu!

Pomimo, iż zdaniem filozofa mądrość przychodzi dopiero o zmierzchu, nie pozwól, aby Twoja firma spóźniła się na ostatnie duże rozdanie funduszy unijnych! Skorzystaj z oferowanych przez nas szkoleń z zakresu pozyskiwania środków unijnych i na czas złóż wniosek o dofinansowanie. Oferujemy trzy kompleksowe szkolenia:

  • Identyfikacja i audyt możliwości dofinansowań dla przedsiębiorców
  • System realizacji projektów POWER 2014-2020 – kompendium wiedzy
  • Zmiany w systemie realizacji projektów unijnych w odniesieniu do poprzedniej perspektywy

Nasza oferta obejmuje szkolenia zamknięte i szkolenia otwarte oraz consulting.

Szkolenia zamknięte

Szkolenia zamknięte to oferta dla firm, które chcą przeprowadzić wewnętrzne szkolenie dla swojego zespołu. Nasi doświadczeni trenerzy, po wcześniejszej analizie potrzeb szkoleniowych, poprowadzą w Twojej firmie efektywne szkolenie, opierające się o techniki interaktywne. Indywidualny charakter szkolenia zamkniętego pozwoli Twojej kadrze na przyswojenie praktycznej wiedzy na temat możliwości pozyskania dofinansowań oraz odpowiednich działań zmierzających ku temu celowi.

Szkolenia otwarte

Szkolenia otwarte są dedykowane organizatorom spotkań dla przedstawicieli różnych branż bądź środowisk, niekoniecznie z tego samego regionu. Nasi doświadczeni szkoleniowcy przy wykorzystaniu specjalistycznych metod przekażą uczestnikom kursu rzetelną wiedzę nt. perspektywy dofinansowań unijnych na lata 2014-2020. Szkolenie poprzedza dogłębna analiza potrzeb indywidualnej grupy.

Consulting

Jeżeli Twój zespół po raz pierwszy realizuje projekt unijny i napotyka przy tym problemy, nie poddawaj się! W ramach usługi consultingu wesprzemy Cię na każdym etapie realizacji. Posiadamy ogromny bagaż doświadczeń oraz wiedzę, którymi chętnie się z Tobą podzielimy, wskazując najkorzystniejsze rozwiązania oraz odpowiednie kroki. Z naszym wsparciem pokonasz każdą napotkaną przeszkodę w drodze ku rozwojowi przedsiębiorstwa!

Kampanie rekrutacyjne

Kampania rekrutacyjna to nie tylko działanie mające na celu odnalezienie uczestników szkoleń, ale także świetna okazja do promocji i budowy pozytywnego wizerunku firmy, ważne więc by była przeprowadzona profesjonalnie. Oferujemy kompleksową obsługę procesu rekrutacyjnego, gwarantujemy 100% realizację wskaźników projektu. Zrealizujemy dla Ciebie kampanię rekrutacyjną z wykorzystaniem: e-maili, SMS, FAX i VMS. W ciągu ostatniego roku rekrutowaliśmy 3000 osób do projektów szkoleniowych naszych Klientów.

Napisz do nas

Dziękujęmy, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!